imaginemath
imaginemath imaginemath
  • 01-06-2018
  • Mathematics
contestada

Does anyone know this math problem?

Does anyone know this math problem class=

Respuesta :

meowzerpurrpurr
meowzerpurrpurr meowzerpurrpurr
  • 01-06-2018
If you were to buy a two day ticket for $68 every 3 weeks for all four seasons then you would spend $1156 overall. By buying a gold pass for $120 for all four seasons you would save $1036. For sure get the Gold Pass no questions asked.
Answer Link

Otras preguntas

Which statements prove that a quadrilateral is a parallelogram? Select each correct answer. Quadrilateral DEFG has one set of opposite sides that are both congr
Solve some math, ooooo fun
Simplify 5 + (4 • 2). A11 B18 C13 D40
Mitosis is just one small part of the cell cycle! Describe what would occur if cells were in mitosis more than they were in interphase.
Help, how do I do number 16??
Please show all work thank you math experts you’re the best !
Pls help someone asap so confused!!!!
what is the color of this ?
Which polygons can be mapped onto each other by similarity transformations?.
Which expression is equivalent to (4x^3)(3x^5y)^2