tatumm34 tatumm34
  • 02-05-2016
  • Mathematics
contestada

14 ounces of olive oil for $3.59

Respuesta :

helpmepassplease
helpmepassplease helpmepassplease
  • 02-05-2016
25. 6 cents for each ounce
Answer Link

Otras preguntas

what is 24 tens equal to
What is 9605.327 rounded to the nearest ten
Kansas entered the union as a undeclared, slave, or free state?
Complete the square 3x^2+12x-1 show working
Round 315 to the nearest ten
find a whole number x in x/113 so that the ratio is a good estimate for pi
how to solve 3/4 = 8/x-1
Write the number in two other forms 0.632
What European countries were competing for Asian trade during the age of exploration?
What is 7/6 in simplest. Form