chaseoh
chaseoh chaseoh
  • 03-12-2019
  • Mathematics
contestada

Please someone help with this and explain it as best as you can. Thank you ;)

Please someone help with this and explain it as best as you can Thank you class=

Respuesta :

monafufamily
monafufamily monafufamily
  • 03-12-2019

Answer:

the answer is B

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

Why do you think the author means because they made a prop is
A pack with 6 cans of juice costs 3.48. What it the unit price? A.0.49 per can B.0.50 per can C.0.58 per can D.0.60 per can**my answer??**
what are 2 things that lyddie appreciates about living in a boarding house
Can someone please help me. -5 (3w-3)+(6w+1)=0
To make an inference correctly, a reader should
J.D. opened a savings account with $425. After 2 years, the total interest he earned was $10.20. What was the annual interest rate?
5% of 8000 is what number
Food source that contains all the essential amino acids
Find the area of this shape please quick to.
Are the underlined words in the sentence an independent clause, a subordinate clause, or neither? That’s the singer whom we heard on the radio! A. neither B.