gingham gingham
  • 02-10-2020
  • Mathematics
contestada

if 1/4 a gallon cost 2.90 what is the cost per serving

Respuesta :

destinybills
destinybills destinybills
  • 02-10-2020

Answer:

it may be 0.5

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

The name of the business and the title of the job advertisement​
What is the slope and y-intercept of the linear equation
write a speech to be delivered at a public forum on the topic: corrupt public officers deserve capital Punishment​
Help please xx Which economic indicator measures economic growth?
A Health food store has a sale 2 fruit smoothies for $5 how much would 6 smoothies cost
what is your fav song my machine gun kelly write it under the question too
Evaluate the expression 82 · (2 + 6) :- 4. 82. (2 + 6) : 4 =
what leadership style did Dr. Jose Rizal use?
23.75 divided by 9.50
Write the following expression without negative exponents and without parentheses. -4x^-3