jannitfommin jannitfommin
  • 02-02-2021
  • Mathematics
contestada

This question is geometry

This question is geometry class=

Respuesta :

hanson200707107 hanson200707107
  • 02-02-2021

Answer:

Its 138

Step-by-step explanation:

LOL

Answer Link

Otras preguntas

No links Lean's mother paid 2.16 for 3 pounds of sugar. How much would 1 pound of sugar cost??? A. 6.48 B. $5.16 C.$2.48 D. 90c E.72c NOOOOOOO LLLLLIIINNNNKKK
To help emergency vehicles reach those in need, __________ A. Stay Alert. B. Investigate. C. React. D. all of the above
Spring is here, and Sam and his brother would like to go fishing for the weekend in Vermont. Sam could either go to the river in town where anyone can fish with
pls answer B And C Will Mark Brainlist. And 30 Points. :)
Ana wants to grow a certain number of sunflower plants this year. Ana has 71 seeds, which is 50 more than the number needed. Does Ana want to grow 22 sunflowers
Irene has made Sara an offer on the purchase of a capital asset. Irene will pay (1) $200,000 cash or (2) $50,000 cash and a 6% installment note for $150,000 gua
Help I’ll give brainliest!
Uneven land surfaces created by limestone mining can cause transportation problems in the location. Which of these is the best plan to solve this problem? wate
Which man-made object is likely to endure long after humans have disappeared from New York City?
What expression is equivalent to -9(-5z-2)-7