katrinamariebolo
katrinamariebolo katrinamariebolo
  • 03-06-2021
  • Mathematics
contestada


Need help finding the cost! ASAP!

Need help finding the cost ASAP class=

Respuesta :

uwuowouwuowohelpme uwuowouwuowohelpme
  • 03-06-2021

Answer:

Apple Cost: $1.10

Orange Cost: $1.05

Three oranges and two apples cost: $5.35

Step-by-step explanation:

Answer Link
delilah0027
delilah0027 delilah0027
  • 03-06-2021
answer:
first one: 1.10$
second one: 1.05$
total: 5.35$
Answer Link

Otras preguntas

Hello I need help on this math question​
A storage trunk is 40 inches wide by 28 inches deep by 36 inches high. What is the volume of the trunk?​
How does Mercutio offer comic relief in this excerpt? by explaining romantic figures from history by speaking in different languages by refusing to treat Romeo’
6. For every 9 customers, the chef prepares 2 loaves of bread. a. Here is double number line showing varying numbers of customers and the loaves prepared. Compl
N Solve for x. Solve for x ​
11 x 11 x 11 x 11 x 11 x 11 x 11 x 11 in exponential notation?
A limerick is a type of poetry that is typically humorous or rude which has how many lines in it?.
what should a good friend be must be 30 words
_____ is any act or behavior that intentionally hurts another person, either physically or psychologically.
What can multivariable calculus show for a data set.