honeybearashe honeybearashe
  • 04-06-2021
  • Mathematics
contestada

HELP PLEASE !!!!!!!!

HELP PLEASE class=

Respuesta :

896645
896645 896645
  • 04-06-2021

Answer:

1. spends $80

2. Each garlic bread costs the same

3. Orders a pizza for 25.50 and two garlic breads

Step-by-step explanation:

Answer Link
Heartland04 Heartland04
  • 04-06-2021
1) 80$
2) same
3) 1 pizza and 2 garlic breads for 25.5$
Answer Link

Otras preguntas

Which of the following is the equation for the graph shown?
what is (8a^-3)^-2/3 in it's simplest form​
A certain video game costs $35 and there is 4% sales tax what is one way to determine what the amount of sales tax will be
The turning on of a gene to make rna and eventually protein is known as gene _________?.
What is X equal to? PS it’s not 180
Question 13 of 15 In this fictional map, which elements suggest absolute location? Check all that apply. North Island West island 10 n Call South Island Harte O
WARNING ⚠️ I NEED HELP AND JUST ANSWER IT FOR ME PELASE THANK U
do the ratios 3/4 and 6/8 form a proportion
What is X equal to? PS it’s not 180
Mendel's principles of heredity apply to many organisms, including animals. For example, in guinea pigs, black fur (B) is dominant over white fur (b). What are