josueb3 josueb3
  • 01-02-2017
  • Mathematics
contestada

he graph shows the cost of tomatoes.

If you buy 1.51.5 pounds of tomatoes, how much will it cost?

Respuesta :

tiaandmaliaspets tiaandmaliaspets
  • 12-06-2017
well i cant really answer that with the info given
Answer Link
arriyanibigot arriyanibigot
  • 19-05-2019

Answer:$3.00

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

If you are writing a persuasive essay in favor of banning vending machines in schools, which is a counterargument you might anticipate?
Which two numbers have a difference of 5 and a product of 3.36???
write words to match the expression. 24- ( 6+3)
If you are writing a persuasive essay in favor of banning vending machines in schools, which is a counterargument you might anticipate?
If you are writing a persuasive essay in favor of banning vending machines in schools, which is a counterargument you might anticipate?
which city was located nearest the nile river delta
what other areas beside egypt did the new kingdom pharoahs conquer
If you are writing a persuasive essay in favor of banning vending machines in schools, which is a counterargument you might anticipate?
what other areas beside egypt did the new kingdom pharoahs conquer
If you are writing a persuasive essay in favor of banning vending machines in schools, which is a counterargument you might anticipate?