Wolfie679
Wolfie679 Wolfie679
  • 02-02-2017
  • Mathematics
contestada

plzzzz help asap lost ten u gain it asap

plzzzz help asap lost ten u gain it asap class=

Respuesta :

crazykid1
crazykid1 crazykid1
  • 02-02-2017
1.35/ 12 = 0,112 So the unit cost will be 0,112 Check the answer 0,112 *12 = 1.35 
Answer Link
xphenomx
xphenomx xphenomx
  • 02-02-2017
The answer is A. $0.11 because you have divide 1.35 by 12
Answer Link

Otras preguntas

Briana used two congruent parallelograms and a square to create the figure shown. What is the areaa of the figure Briana created in square feet? A. 27ft²B.24 3/
What is the value of X? Please hurry if you can!
Write the following number in exponential from. 2 x 2 x 2 x 2 x 2 x 2 x 2 x 2​
For problems 4-9 find the circumference.
Astronomers have divided the planets into two groups. The inner, “terrestrial,” planets are Mercury, Venus, Earth, and Mars. The outer, “Jovian,” planets are Ju
On edmentum Match the aesthetic theory to the work of art that follows its ideas and principles. Drag each tile to the correct box. Tiles imitationalism formali
anyone doing epic bright thinker
when did the process of the earth building begin?
Select the correct answer How does Goldman’s tone shift in the final paragraph? A. In the first two paragraphs, her tone is carefree; but in the last paragraph
There is legal precedence for holding "enemy combatants" for the duration of an armed conflict. True False