HUNTER3706HELLO
HUNTER3706HELLO HUNTER3706HELLO
  • 01-03-2017
  • Mathematics
contestada

Ben bought 3.2 pounds of oranges. The oranges cost $1.60 per pound. How much money did Ben spend on oranges?

Respuesta :

Owyn16
Owyn16 Owyn16
  • 01-03-2017
5$ 
i just need the 20 characters

Answer Link

Otras preguntas

A cyclist travels 5.8 km in 30 minutes. What is his average speed in km/h?
Which best describes how to find an equation of the line shown?
ln x-ln(x-5)=ln2 Help in this problem please having problems on my homework
What is Jackie's monthly salary if her annual gross pay is $65,400
Helpppppppppppppp meeeee plsss
Next Sunday it is guaranteed to rain, causing delays at the airport. There is a 40% chance of a thunderstorm next Sunday. If there is a storm, there is a 30% ch
In which of these sentences does the author cite evidence to support her claim? A. 3 B. 4 C. 5 D. 6
Need help?????!!!!!!
What non-infectious diseases can be trasmitted to children? a Injuries b Intoxications c Genetic disorders d Unbalanced diets 30 points btw
plz help me its for my lil sis for 1 grade ill ive brainliest wright a clean copy of your opinion on what makes a family special. include a topic sentence, reas