HarleyNeko
HarleyNeko
01-03-2017
Mathematics
contestada
Please help!!!! with BOTH of the questions
Respuesta :
Аноним
Аноним
01-03-2017
1. 4,-3
2. i think the third one
Answer Link
gd18alamoangel
gd18alamoangel
01-03-2017
The first one is (4,-3). For the second one I'm not so sure but looks like it could be the first one
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 15+ )
Otras preguntas
5 pounds of birdseed cost $10.40. What is the price per ounce ?
(07.01 LC) According to the situation decide how you would feel and select the correct expression: Her dog just died, elle se sent __________ (3 points) triste
Aaron is proving that the slope between any two points on a straight line is the same. He has already proven that triangles 1 and 2 are similar. Drag statements
Is it possibly for anyone to help me answer this?My teacher hasn't showed us yet but I want to have an idea on how to answer these questions.*If possible are th
Which idea originated with Charles Darwin? A: Traits acquired during a lifetime are passed to offspring B: Species evolve by natural selection C: Living organis
help plz thank you so so much
Decide si se usan los verbos correctamente. Cuando yo era pequeño, aprendí a andar en bicicleta en un día. correct incorrect no context clues
At a local pizza place, the cost of a large cheese pizza is $13.99. Each additional topping is $1.25. The Tigerd family orders a large pizza topped with peppero
Page 27. Donald has 6 unit cubes. How manydifferent rectangular prisms can hemake using all 6 unit cubes?
Solve the system of equations using substitution. Show your work. d + e = 6 d - e = 4