jeremiahgoodwin64 jeremiahgoodwin64
  • 02-05-2017
  • Mathematics
contestada

at the market 7 apples cost 4.55 how much does 9 apples cost

Respuesta :

fussellk
fussellk fussellk
  • 02-05-2017
5.85 for 9 apples.................
Answer Link
Аноним Аноним
  • 02-05-2017
7 apples cost 4.55
9 apples cost  ?

9 x 4.55 / 7 = 5.85
answer

9 apples cost 5.85
Answer Link

Otras preguntas

element that is rolled into a foil found and used in your kitchen
what do readers associate the girl with in the wandering aengus
When choosing a topic for your writing project, you should consider A) how many different entries turn up in an online search B) the course description of your
The highest amount a landlord can charge for rent is an example of
The entry to record the expiration of part of the prepaid rent will _______ at the end of the month. A. decrease total assets and increase total expenses
Ken went to the store for his mother. he spent $2.37 on groceries. in addition, his mother said he could spend 35¢ on candy. what was his change from a five dol
why is it sometimes effective to refer to a known myth or work of art in the title of a literary work?
number twothanks for helping
round six point nine five to one decimal place
What is a commission