Seudónimo Seudónimo
  • 03-05-2017
  • Mathematics
contestada

Helppppp Me Please!!!

Helppppp Me Please class=

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 03-05-2017
The answer is $1.70. You have to find the unit rate of each fruit so you just divide the cost by the number of fruits for that cost. Then, you multiply each amount by two and add them together.
Answer Link

Otras preguntas

what is the sum of 7/10 and 6/100
which trinomial is equivalent to (3x-1)(x+4)
Explain what is the same about two fractions that are like fractions
Explain what is the same about two fractions that are like fractions
having troubles with inequalities.. 3.8x + 14.5 < 32
having troubles with inequalities.. 3.8x + 14.5 < 32
having troubles with inequalities.. 3.8x + 14.5 < 32
Explain what is the same about two fractions that are like fractions
Explain what is the same about two fractions that are like fractions
having troubles with inequalities.. 3.8x + 14.5 < 32