Kambria33
Kambria33 Kambria33
  • 05-05-2017
  • Mathematics
contestada

OMG PLEASE I NEED THIS ASAP!!!

OMG PLEASE I NEED THIS ASAP class=

Respuesta :

Dawson14
Dawson14 Dawson14
  • 05-05-2017
I am pretty sure it would be 4


Hope I helped
Answer Link

Otras preguntas

A 9-meter piece of wire costs $8.64. What is the unit price?
Find the zeros of the function in the interval [-2xπ, 2π]. f(x)=3 cos x
hello just wondering if anyone can help with this? what is oobleck?
how is einstein on the beach different than most operas?
Rutherfordium-257 was synthesized by bombarding Cf-249 with C-12. Write a nuclear equation for this reaction.
In Asch's line study roughly _______ of participants gave at least one wrong answer.a. 26%b. 51%c. 76%d. 100%
1.which of the following is a type of business structure? a. sole proprietorship b. partnership c. corporation d. all of the above 2.location,utilites, empl
Boats from all along the Atlantic coast were moored at a busy marina one summer day. Of the 14 boats at the marina, 7 were from Rhode Island. What is the probab
A jar contains 12 red marbles numbered 1 to 12 and 8 blue marbles numbered 1 to 8. A marble is drawn at random from the jar. Find the probability of the given e
What is best defined as a technique used by a speaker or an author to provoke an emotional response to what is being said or written? A. context setting B. ex