Jaxson13
Jaxson13 Jaxson13
  • 05-05-2017
  • Mathematics
contestada

The bottom right says what u need to do (7)

The bottom right says what u need to do 7 class=

Respuesta :

kassidyy1324
kassidyy1324 kassidyy1324
  • 05-05-2017
it would be A I believe
Answer Link
haneylia
haneylia haneylia
  • 05-05-2017
It is $9 per hour. If you look at the "1 hour" mark on the x-axis, you can see that it lines up with $9 on the y-axis.
Answer Link

Otras preguntas

which is faster mig-31 or mig-29?​
Why did the author use sensory language in the second paragraph of My Summer Scooping Ice Cream?
Under the land lottery system, which three groups were given a chance to participate?
convex or concave polygon?
sophia uses 3 3/4 cups of flour for each cake she makes. she has 10-pound bag of flour that costs $8.79 and contains 152 qyuarter cup servings sophia can make 1
All of the ratios equivalent to 4:2
A-not important b a producer C a keystone species D an apex predator
which is faster mig-31 or mig-29?​
WEB IN QUBASIC TO FIND PROGRAM​
rationolize the denominator √10 - √5 / √5 - √2