ilianaveras2
ilianaveras2
03-11-2017
Mathematics
contestada
Can someone please help me
Respuesta :
celestegaribay4
celestegaribay4
03-11-2017
you have to find the unit rate of the average cost per visit
so I think you have to divide 269.50 by 14 which equals 19.25 and I think that is your answer
Answer Link
jojo360
jojo360
03-11-2017
19.25 because if u add al of that u will get 19.25
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 91+ )
Otras preguntas
Can non renewable sources of energy be sufficient to meet our need? Give reasons for your answer
Which of the following IS a renaissance Dance Question 2 options: Jitterbug Whip.
On a hot day which type of treat would be most refreshing one that is.
what do you add to 35 over 8 to make 6
The activity preference of teachers and librarians is given in the table. Teachers Librarians Movies 3 12 Books 4 9 Plays 2 15 Based on the information in the t
Evaluate the following images as to visual elements, representations, emotional suggestions and intellectual meaning. Use the table below for your answers.
Strong __________________ means you have a high sense of moral and ethical behavior that earns respect of others. Group of answer choices.
How long will the plant have been dead when 87.5 percent of its C-14 has become N-14?
what is 5.316 - 1.942 (show ur work)
Which of the following would NOT be considered a financial asset? F.furniture G.owning a home H. student loan J. savings